System Balma PLUS w finale konkursu DOBRY WZÓR 2016

W dniu 12 lipca 2016r. w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego odbyły się Obrady Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2016, podczas których wybrane zostały produkty i usługi kwalifikujące się do finału konkursu i wystawy.

Mamy przyjemność poinformować, że System Balma PLUS został wysoko oceniony przez Ekspertów konkursu Dobry Wzór 2016 i zakwalifikował się do finału. Tym samym zostanie zaprezentowany na wystawie "DOBRY WZÓR 2016", ocenionej przez środowisko projektantów i przedsiębiorców jako najlepsza wystawa designu w Polsce. Wystawa odbędzie się w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w dniach 21 października - 2 grudnia 2016.


Dobry Wzór to pierwsza w Polsce nagroda za wzornictwo. Konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem, jego poziom merytoryczny ciągle wzrasta i tym samym wybór finalistów staje się coraz trudniejszy. W tym roku do konkursu zgłoszono 222 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach: Dom, Praca, Strefa Publiczna, Usługi, Nowe technologie, Grafika użytkowa i opakowania, Nowe materiały produkcyjne, Transport i komunikacja oraz Moda i akcesoria. W tym roku, ze względu na wysoki poziom zgłoszonych wzorów, decyzja o zakwalifikowaniu produktu lub usługi do finału była dużym wyzwaniem; tym bardziej jesteśmy dumni, że nasz System Balma PLUS znalazł się wśród finalistów konkursu.