40 lat Tworzenia biznesu Ryszard Balcerkiewicz/40 years of creating business by Ryszard Balcerkiewicz

/5 kwietnia 2018 roku, w Teatrze Muzycznym w Poznaniu odbyła się uroczystość Jubileuszu 40 lat tworzenia biznesu Ryszarda Balcerkiewicza - Prezesa Noti, założyciela i członka Rady Nadzorczej Fabryki Mebli Balma.

Balma i Noti od lat wspierają działalność artystyczną i współpracują z różnymi instytucjami kultury. Dlatego na miejsce uroczystości wybrano Teatr Muzyczny.


Uroczystość zgromadziła pracowników, przyjaciół , wieloletnich partnerów biznesowych Balmy i Noti oraz rodzinę Jubilata. Wieczór rozpoczęła rozmowa z Ryszardem  Balcerkiewiczem przeprowadzona przez Przemysława Kieliszewskiego – dyrektora Teatru. Podczas wzruszającego wywiadu zaproszeni Goście wysłuchali ciekawych historii związanych z tworzeniem firm Balma oraz Noti. Rozmowa stanowiła doskonałą okazję do zapoznania się z nieznanymi anegdotami  z życia Twórcy marek Balma i Noti.
 
Niespodzianką dla Jubilata oraz zaproszonych Gości były filmy, zawierające zdjęcia z archiwum rodzinnego i marek Balma oraz Noti. Niepublikowane wcześniej wypowiedzi oraz wzruszające życzenia pracowników i partnerów biznesowych stanowiły prawdziwą wisienkę na torcie jubileuszowej uroczystości.

Podczas uroczystości Jubilat w dowodzie uznania wręczył pamiątkowe medale osobom, które w szczególny sposób przyczyniły się do dzisiejszego sukcesu Balmy i Noti. Wyróżnienia otrzymali pracownicy, partnerzy biznesowi, przyjaciele oraz rodzina. W uznaniu za 40 lat działalności gospodarczej wójt gminy Tarnowo Podgórne – Pan Tadeusz Czajka uhonorował Ryszarda Balcerkiewicza statuetką Tarnowskiego Lwa.

Część artystyczną wieczoru uświetnił koncert „Cztery pory roku” Astora Piazzolli w wykonaniu gitarzysty Łukasza Kuropaczewskiego oraz akordeonisty Macieja Frąckiewicza w  towarzystwie Zespołu Kameralnego Teatru Muzycznego w Poznaniu.