Wybierz kolekcję

DIGNIS

Wyjątkowy, niebanalny i bardzo lekki w formie nowy gabinet DIGNIS to propozycja do ultra nowoczesnych wnętrz.

In

Kolekcja mebli gabinetowych In charakteryzuje się nowoczesnym, minimalistycznym wzornictwem, wielokrotnie nagradzanym i wyróżnianym. Prosta i ponadczasowa forma mebli z kolekcji In od ponad 20 lat nieprzerwanie znajduje uznanie wśród naszych Klientów. Teraz zyskuje nową odsłonę.

Crox

Modułowa półka-regał do zawieszenia w różnych konfiguracjach. To praktyczna i funkcjonalna forma, która intryguje swoją wielowymiarowością i możliwościami aranżacji.

Picnix
Stolik piknikowy Picnix to nieszablonowe miejsce spotkań.
BIURKA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Biurka z elektryczną regulacją wysokości są niezbędnym elementem wyposażenia w nowoczesnym biurze. Regulacja wysokości blatu pozwala na dynamiczną zmianę pozycji w ciągu dnia, korzystnie wpływa na układ mięśniowo szkieletowy dzięki czemu wspiera efektywność pracy.


DEMINO

System stołów Demino to rodzina wysokich i niskich stołów o bardzo charakterystycznej linii i uniwersalnym przeznaczeniu. Cechuje je wyrazista forma, która nie pozwala przejść obok obojętnie.

Balma MULTIBASE

System biurek pracowniczych o prostej i funkcjonalnej konstrukcji. Zakłada uniwersalność konstrukcyjną, tak by można było go dowolnie składać z poszczególnych elementów, a także przebudowywać i rozbudowywać w dowolny sposób, tworząc stanowiska jednoosobowe wolnostojące, dwuosobowe oraz benche.

Balma MULTIBASE stoły składane

Stoły ze składanym blatem to praktyczne rozwiązanie do biura lub domu. Dla wszystkich, którzy chcą mieć funkcjonalny mebel zawsze pod ręką,  zwłaszcza w małych przestrzeniach.

PUNG

Hokery i taborety Pung to uniwersalny dodatek do każdej współczesnej przestrzeni.

Balma PLUS

Balma PLUS to system całkowicie elastyczny, co oznacza, że z jego pomocą można tworzyć rozwiązania wspierające nawet najbardziej zaawansowane style pracy.

Balma STEPPS

Regały Balma STEPPS to modułowy system, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym.

MIXT

Kolekcja nowoczesnych mebli, która przy swej powściągliwej formie, dzięki ogromnemu wyborowi materiałów wykończenia i wielkości modułów oferuje niespotykaną swobodę w kreowaniu własnej, wymarzonej przestrzeni.


SIMPLIC

System mebli biurowych wyróżniający się niezwykłą prostotą w formie i konstrukcji, uniwersalnością i elastycznością zastosowań oraz wysokim komfortem użytkowania.

OSTIN

Prosta, wyrazista forma mebli gabinetowych zainspirowana geometrią współczesnej modernistycznej architektury.XEON

Połączenie szkła, naturalnej okleiny oraz stali, stanowią o szlachetności i oryginalności całej kolekcji mebli gabinetowych.

H2

Niezwykły kształt stołów H2 wykracza poza biurowy schemat. Na uwagę zasługuje filigranowa, graficzna forma podstawy.


G4

System mebli pracowniczych G4 to funkcjonalne i nieskomplikowane rozwiązanie do biur oraz sal konferencyjnych.

ETUM

Ścianki Etum to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające dzielić stanowiska pracy.

L2

Praktyczne rozwiązanie do przechowywania rzeczy osobistych w biurze, szatni czy pomieszczeniach socjalnych.

Balma Floo

System geometrycznych, metalowych kwietników, służący do organizacji pracy biurowej i do eksponowania roślin w biurach.

KONTENERY K2

System kontenerów to propozycja mebli uzupełniających, kompatybilnych z systemami mebli pracowniczych oraz lad recepcyjnych. 

J_SYSTEM

Rozbudowany system szaf tworzy kompleksowe rozwiązanie dla przechowywania dokumentów w biurze.

Woo

Eleganckie szafy i regały niezastąpione w praktycznych i nowatorskich aranżacjach biur.

TRESTA

System lad recepcyjnych TRESTA  To proste, czyste formy, pozwalające osiągnąć maksymalną funkcjonalność miejsca pierwszego kontaktu z Klientem. Różnorodne materiały, bogactwo kolorów oraz faktur i nowoczesna estetyka - to podstawowe cechy lad TRESTA.

FURONTO

System lad recepcyjnych zaprojektowany z myślą o wymagających klientach szukających dla swej firmy nowoczesnej, wyrafinowanej i przyjaznej klientowi wizytówki.


LAP

Nowoczesne rozwiązanie uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientem i jego reprezentacyjny charakter.

VELO

System lekkich ścianek służy do aranżacji przestrzeni biurowych.

Balma UNU

Wieszaki o niezwykłej formie. Połączenie metalu oraz drewna, estetyki i trwałości.

Systemy mebli biurowych Balma


Fabryka Mebli Balma przenosi meble do biura na zupełnie nowy poziom, oferując zaprojektowane w przemyślany sposób systemy mebli biurowych na miarę XXI wieku.


Wśród dostępnych kolekcji uwagę przykuwa mnogość konfiguracji elementów oraz szlachetne wzornictwo. Oryginalna forma mebli decyduje o ich unikalnym stylu i inspirującym charakterze, a harmonijne połączenie solidności i elegancji podkreśla prestiż i wyjątkowość miejsca pracy, budując pozytywny wizerunek firmy.


Niepowtarzalne meble do biura


Systemy mebli biurowych Balma wpisują się w światowe trendy oraz nowoczesne koncepcje organizacji i stylu pracy. Nieszablonowe rozwiązania pozwalają na indywidualizację stanowiska pracy, które charakteryzuje się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim funkcjonalizmem. Wychodzimy z założenia, że przyjazna, dopasowana do potrzeb użytkowników przestrzeń zapewnia nie tylko komfort pracy, ale także sprzyja kreatywności i najlepszej realizacji założeń firmy.


Meble Balma to rozwiązania przeznaczone do pracy indywidualnej oraz zespołowej, tworzące ergonomiczną i spójną wizualnie całość, niezastąpione w aranżacjach biurowych typu open space. Nasze systemy mebli biurowych wyłamują się ze schematów, pozwalając kreować wyrafinowaną i dynamiczną przestrzeń pracowniczą – w tym biura pracowników, gabinety kadry zarządzającej, strefę socjalną oraz pomieszczenia spełniające funkcję reprezentacyjną. W ramach bogatej oferty proponujemy zróżnicowane kolekcje utrzymane w nowoczesnej stylistyce, z ogromnym wyborem materiałów wykończenia. Balma to meble do biura, sali konferencyjnej, sekretariatu - w zupełnie nowej interpretacji, odpowiadającej na aktualne potrzeby rynku pod względem innowacyjności, funkcjonalizmu i estetyki.