Wybierz kolekcję

Balma STEPPS

Regały Balma STEPPS to modułowy system, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym.

MIXT

Kolekcja nowoczesnych mebli, która przy swej powściągliwej formie, dzięki ogromnemu wyborowi materiałów wykończenia i wielkości modułów oferuje niespotykaną swobodę w kreowaniu własnej, wymarzonej przestrzeni.


SIMPLIC

Systemem mebli biurowych wyróżniający się niezwykłą prostotą w formie i konstrukcji, uniwersalnością i elastycznością zastosowań oraz wysokim komfortem użytkowania.

IN

Funkcjonalne rozwiązania konstrukcyjne oraz oryginalna forma i kształty stanowią o niepowtarzalności kolekcji, która łączy w sobie prostolinijność z dystyngowanym charakterem mebli gabinetowych.

XEON

Połączenie szkła, naturalnej okleiny oraz stali, stanowią o szlachetności i oryginalności całej kolekcji mebli gabinetowych.

H2

Niezwykły kształt stołów H2 wykracza poza biurowy schemat. Na uwagę zasługuje filigranowa, graficzna forma podstawy.


G4

System mebli pracowniczych G4 to funkcjonalne i nieskomplikowane rozwiązanie do biur oraz sal konferencyjnych.

N4

N4 to system pojedynczych i podwójnych biurek, który pozwala kreować proste i funkcjonalne rozwiązania do przestrzeni biurowych.

ETUM

Ścianki Etum to wygodne i ekonomiczne rozwiązanie pozwalające dzielić stanowiska pracy.

B1

Ścianki B1 pozwalają na wizualne oddzielenie stanowiska pracy. Swoim wzorem nawiązują do rozwiązań stosowanych w systemie Balma PLUS.

L2

Praktyczne rozwiązanie do przechowywania rzeczy osobistych w biurze, szatni czy pomieszczeniach socjalnych.

KONTENERY K2

System kontenerów to propozycja mebli uzupełniających, kompatybilnych z systemami mebli pracowniczych oraz lad recepcyjnych. 

J_SYSTEM

Rozbudowany system szaf tworzy kompleksowe rozwiązanie dla przechowywania dokumentów w biurze.

Woo

Eleganckie szafy i regały niezastąpione w praktycznych i nowatorskich aranżacjach biur.

ATIXA

Lady ATIXA charakteryzują się nowoczesną formą w wyjątkowym wykonaniu. ATIXA projektu Piotra Kuchcińskiego to recepcja wykonana z Corianu®.


TRESTA

System lad recepcyjnych TRESTA  To proste, czyste formy, pozwalające osiągnąć maksymalną funkcjonalność miejsca pierwszego kontaktu z Klientem. Różnorodne materiały, bogactwo kolorów oraz faktur i nowoczesna estetyka - to podstawowe cechy lad TRESTA.

FURONTO

System lad recepcyjnych zaprojektowany z myślą o wymagających klientach szukających dla swej firmy nowoczesnej, wyrafinowanej i przyjaznej klientowi wizytówki.


LAP

Nowoczesne rozwiązanie uwzględniające specyfikę miejsca pierwszego kontaktu z klientem i jego reprezentacyjny charakter.

VELO

System lekkich ścianek służy do aranżacji przestrzeni biurowych.