Balma PLUS

Filozofia Think Pro, według której funkcjonuje Fabryka Mebli BALMA, zakłada odejście od patrzenia na biuro kategorią przestrzeni na rzecz myślenia o STYLACH PRACY. Zespół projektantów BALMA uwzględnił w procesie twórczym specyfikę różnych stylów pracy, aby powstały rozwiązania uwalniające ludzki potencjał. Linia mebli Balma PLUS stawia na wsparcie efektywności, elastyczność i możliwość nieograniczonej aranżacji stanowiska pracy, zarówno indywidualnej, jak i zespołowej. Spójrz na swoje biurko jak na kluczowy czynnik Twojego sukcesu i poznaj możliwości, które daje nowa linia mebli Balma PLUS. 

Stanowi ona kompletny system mebli biurowych oparty na innowacyjnych rozwiązaniach, zakładający świeże spojrzenie na stanowisko pracy i uwzględniające dynamikę przestrzeni biurowej.

Balma PLUS obejmuje wszystkie niezbędne elementy wyposażenia biur, w tym przede wszystkim biurka z regulacją wysokości, stoły, szafki i komody, a także uzupełniające je ścianki, parawany, sofy, fotele oraz magnetyczne akcesoria.

Więcej informacji o Systemie Balma PLUS.

Galeria zdjęć i filmów