BIURKA Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Biurka z elektryczną regulacją wysokości są niezbędnym elementem wyposażenia w nowoczesnym biurze. Regulacja wysokości blatu pozwala na dynamiczną zmianę pozycji w ciągu dnia, korzystnie wpływa na układ mięśniowo szkieletowy dzięki czemu wspiera efektywność pracy.  
W naszej ofercie znajduje się kilka rozwiązań w zakresie biurek z regulacją wysokości, różnią się one wyglądem i detalami technicznymi. Dzięki temu, uzyskujemy elastyczność w zakresie dopasowania ceny do oczekiwań i możliwości budżetowych.
Jednak ich wspólną cechą jest niezawodność, cicha praca i korzyści jakie niesie praca w ruchu.
Oprócz najczęściej stosowanych biurek wolnostojących, występują również stanowiska dwuosobowe oraz w zabudowie benchowej. Każdy blat jest niezależnie regulowany za pomocą pilota, który może być wyposażony  w wyświetlacz. Wybrane piloty mają również funkcję przypominania o potrzebie zmiany pozycji.  Niektóre biurka mają tez możliwość połączenia za pomocą blutooth ze specjalną aplikacją.
Blaty biurek mogą być proste lub z wycięciem typu „scallop”, pozwalające na swobodny dostęp do kabli lub wyposażone w przepusty kablowe.


Galeria zdjęć i filmów

Biurka z elektryczną regulacją wysokości są niezbędnym elementem wyposażenia w nowoczesnym biurze