Wszystko zaczyna się w biurze

Balma od zawsze dążyła do tego, by oferować więcej, niż meble. Dziś jest pionierem wzornictwa biurowego, wyznacza nowe standardy. Łączy Twoje potrzeby z estetyką i funkcjonalnością. Zgodnie z autorską filozofią Think Pro zakłada inteligentne wsparcie biznesu. Po to, by w przemyślanym i nowoczesnym stylu wspierać efektywność Twojej pracy, w miejscu, w którym wszystko się zaczyna – w biurze.

Balma. Think Pro

Balma. Think Pro

Działamy zgodnie z naszą autorską, wypracowaną przez lata doświadczeń filozofią Think Pro. Przyjmuje ona perspektywę inwestora – PRO BIZNES, użytkownika – PRO KLIENT i przestrzeni – PRO DESIGN. Tak kompleksowe podejście pozwala spojrzeć na biuro, jako skuteczne narzędzie pracy i fundament wszystkich sukcesów. Jako producent mebli biurowych doskonale wiemy, że każda aranżacja w połączeniu z ludzkim potencjałem przynosi wymierne rezultaty. Dlatego nie tylko kategoria przestrzeni jest dla nas istotna. Punktem wyjścia pozostaje zawsze człowiek i jego styl pracy.

Eksperci z pasją

Za każdym naszym projektem stoją ludzie - profesjonaliści. Dobry mebel to
suma ich umiejętności. Współpracujemy z wybitnymi projektantami, 
specjalistami do spraw ergonomii - każdy z nich sprawia, że nasze meble są jeszcze bardziej wyjątkowe!

Michał Balcerkiewicz

Michał Balcerkiewicz

Prezes Zarządu

Piotr Kuchciński

Piotr Kuchciński

Projektant

Anna Śmieszek-Markuszewska

Anna Śmieszek-Markuszewska

Dyrektor ds. Marketingu

Wiktoria Lenart

Wiktoria Lenart

Projektant

Piotr Firlik

Piotr Firlik

Dyrektor ds. Handlowych

Paweł Wasielewski

Paweł Wasielewski

Dyrektor ds. Produkcji

Rafał Juszczak

Rafał Juszczak

Dyrektor ds. Logistyki i Zakupów

Jakość Ergonomia Design
Jakość Ergonomia Design
Stosowane przez nas technologie produkcji pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom jakościowym. Dostawcy komponentów wykorzystywanych w produkcji naszych mebli to wyłącznie renomowane firmy z wieloletnim doświadczeniem. Są to m,in.: EGGER, KRONOSPAN, REHAU, BLUM, HETTICH, GRASS, LEHMANN czy HAFELE.

Nasze meble to, zgodnie ze współczesnymi trendami, meble systemowe. Dają one możliwość dowolnego, ale zawsze poprawnego ergonomicznie, wyposażenia każdego pomieszczenia biurowego, ale także gabinetu, recepcji czy sekretariatu.

Dobre wzornictwo to nie tylko sprawa wizualizacji produktu, ale także cechy użytkowe oraz ergonomia. Dbamy, aby oferowane przez nas produkty wyróżniały się na rynku. W tym celu współpracujemy z młodymi, zdolnymi projektantami.

Ryszard Balcerkiewicz Założyciel Firmy
Michał BalcerkiewiczPrezes Zarządu

Historia

Balma to 40 lat doświadczenia w tworzeniu mebli biurowych. Przez ten czas rozwijaliśmy się, poszerzaliśmy wiedzę, lecz jedno pozostało niezmienne - nasza pasja i chęć tworzenia mebli wyjątkowych.

Nasze rozwiązania nagrodzone!

Nasze meble tworzymy z wielką starannością. Ogrom pracy i zaangażowania, który wkładamy w projekty, został doceniony licznymi nagrodami.

Must Have 2021

Must Have 2021

W plebiscycie MUST HAVE 2021 organizowanym w ramach 15.edycji Łódź Design Festival zostały wyróżnione aż 3 nasze produkty:

System stołów Demino

System wieszaków Balma UNU

Stolik DROPS USB Table

Must Have 2020

Must Have 2020

Nagroda Must Have 2020 dla kwietników Balma Floo.  

German Design Award 2020

German Design Award 2020

Nasz system modułowych regałów Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego został uhonorowany prestiżową nagrodą German Design Award 2020 w kategorii „meble biurowe”.

Must Have 2019

Must Have 2019

Regały Balma STEPPS projektu Piotra Kuchcińskiego zostały nagrodzone w plebiscycie Must Have 2019!

MUST HAVE 2016

MUST HAVE 2016

Nagroda MUST HAVE 2016 dla biurek z Systemu Balma PLUS.

DOBRY WZÓR 2016

DOBRY WZÓR 2016

System Balma PLUS  zwycięzcą prestiżowego konkursu DOBRY WZÓR 2016 w kategorii PRACA.

Red Dot Design Award

Red Dot Design Award

Początek procesu to myśl. Odtwarzana na papierze przez najlepszych projektantów ewoluuje, nabiera charakteru, zaczyna żyć własnym życiem. Tak powstała linia naszych stołów H2, autorstwa jednego z czołowych polskich designerów – Piotra Kuchcińskiego. Ich wyjątkowy design został doceniony i nagrodzony prestiżową Red Dot Award 2013.

DOBRY WZÓR

DOBRY WZÓR

Nominacja dla systemów OSTIN, H2 i FURONTO w konkursie DOBRY WZÓR 2013, organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego.
TOP DESIGN AWARD

TOP DESIGN AWARD

Nagroda TOP DESIGN AWARD 2013 dla systemu stołów i stolików H2.

DOBRY DESIGN 2013

DOBRY DESIGN 2013

Nagroda Dobry Design 2013 dla systemu stołów i stolików H2.

ZŁOTE GODŁO QI 2012

ZŁOTE GODŁO QI 2012

Podwójne złote godło QI 2012 za produkty: OSTIN - meble gabinetowe oraz FURONTO - lady recepcyjne.

PRACA

Chcesz dołączyć do naszego zespołu profesjonalistów firmy Balma? Czekamy zarówno na osoby z doświadczeniem, jak i na otwarte umysły chętne do nauki! Wypełnij tylko formularz osobowy, resztą zajmiemy się już my.

Dołącz do zespołu

Wypełnij formularz