Cafe Ole

Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole
Cafe Ole

Cafe Ole

Szałowa realizacja naszego zespołu z Salonu Balma Warszawa, według projektu arch. Aleksandry Mętlewicz dla jednego z najbardziej cenionych studiów postprodukcji dźwięku w Polsce – Cafe Ole z siedzibą w Warszawie.

Główną inspirację projektową dla Cafe Ole stanowiła wyrazista identyfikacja wizualna studia. Jest ona na tyle charakterystyczna, że nie mogła zostać pominięta przy projektowaniu wnętrz.
Intensywne kolory grają tutaj główną rolę. Świetnie sprawdzają się w miękkiej strefie spotkań, która w swoim założeniu ma stymulować do działania i pobudzać kreatywność. Idealnym tłem dla mocnych barw, których nie brakuje w siedzibie Cafe Ole jest czerń i grafit, które świetnie tonują nasycone kolorem meble.  

Ciekawym akcentem, który przewija się w studiu jest biała fala – to bezpośrednie nawiązanie do profesji Cafe Ole oraz wykorzystywanej w komunikacji grafiki – prosty i czytelny symbol dźwięku. Warto zwrócić uwagę na kuchnię, która została zaprojektowana w odpowiedzi na indywidualne potrzeby Inwestora. Swoją otwartą formą sprawia wrażenie kawiarni – w końcu jesteśmy w „cafe”. Można zapomnieć, że tak naprawdę jesteśmy w… biurze!

W projekcie znajdziemy biurka Balma z kolekcji MIXT, a także kultowe już regały Balma STEPPS czy kwietniki Balma Floo, które w Cafe Ole posłużyły jako ekspozytory na winyle! W studiu świetnie sprawdziły się meble miękkie Noti, jak chociażby kolorowe hokery z kolekcji Mishell, które towarzyszą naszym wysokim stołom H2. Całość została uzupełniona spersonalizowanymi okleinami ściennymi, lampami oraz meblami pod indywidualny projekt.
Meble z kolekcji: