Circle K

Circle K
Circle K
Circle K
Circle K
Circle K
Circle K
Circle K
Circle K
Circle K

Circle K

Projekt wnętrz dostosowany jest do bieżących potrzeb organizacji. Jednocześnie przestrzeń otwarta jest na zmiany w strukturze.

W projekcie wykorzystano ponadczasowe kolory oraz łatwe w użytkowaniu materiały. Recepcja i strefa wejścia zawiera odniesienia do brandingu organizacji – umieszczony coffee point przypomina o aromatycznej kawie dostępnej na stacjach Circle K.

Biuro podzielone jest na niewielkie otwarte powierzchnie z wyznaczonymi salami spotkań oraz uzupełnione małymi salkami do cichej pracy lub rozmów telefonicznych. Jakość przestrzeni pracy stanowiła jeden z priorytetów Inwestora. Dlatego biurka są sterowane elektrycznie, dzięki czemu umożliwiają komfortową pracę z trybie siedząco-stojącym, fotele to ergonomiczne siedziska z zagłówkami, a specjalne sufity posiadają właściwości akustyczne.

Każde z trzech pięter wyposażono w przyjazną przestrzeń socjalną, w której można chwilę odpocząć, spotkać się lub po prostu popracować w innym otoczeniu. Ponadczasowe szarości stanowią bazę, w której pracownicy mogą odcisnąć swój indywidualny charakter. Co ciekawe zdjęcia na ścianach mniejszych sal to fotografie, których autorami są sami pracowni Circle K. Nowa siedziba Circle K to przestrzeń nowoczesna, dostosowana do potrzeb użytkowników, podkreślająca charakter firmy.

W projekcie wykorzystano Meble BALMA oraz Meble NOTI.

Projekt wnętrz: BIT Creative
Realizacja: Salon Balma Warszawa
Zdjęcia: Piotr Ostrowski

Meble z kolekcji: