Raben

Raben
Raben
Raben
Raben
Raben
Raben
Raben
Raben
Raben
Raben

Raben

Firmę Raben tworzą ludzie, których pasją jest logistyka. Również w swoich przestrzeniach biurowych stawiają na łatwość komunikacji i sprawny przepływ informacji.

Nowe biura firmy Raben, które mieliśmy zaszczyt wyposażać, mieszczą się w poznańskim biurowcu Malta. Przygotowane są z myślą o 200 nowych stanowiskach pracy. Podział przestrzeni jest intuicyjny i podporządkowany ich funkcjom. Wspólnym mianownikiem jest przyjazny design. W powierzchniach typu open-space, znajdziemy biurka z elektryczną regulacją wysokości, dzięki czemu każdy pracownik ma możliwość pracy w trybie sit&stand. Nie zapomniano również o komforcie akustycznym oraz obecności roślin. Ich pozytywny wpływ na samopoczucie jest coraz częściej doceniany. Przestrzenie są przestronne, klasyczne, w stonowanej kolorystyce. Mocnym akcentem pozostaje niezmiennie logo Raben w kolorze żywej czerwieni, które wita wszystkich na recepcyjnej ścianie.

Całość sprawia, że praca w takim miejscu będzie przyjemna i efektywna.

W projekcie wykorzystaliśmy meble z kolekcji: Balma PLUS, biurka z elektryczną regulacją wysokości S4, lada recepcyjna Furonto, kontenery K2, kwietniki FLOO, szafy J-System, stoły G4, ścianki międzybiurkowe  ETUM oraz meble z kolekcji Noti.


Meble z kolekcji: