Bye, bye office!W dniach 14-17.03.2017 r. po raz kolejny uczestniczyliśmy  w poznańskim wydarzeniu dedykowanym tematyce współczesnego projektowania przemysłowego. Wystawę specjalną firmy BALMA i NOTI, w ramach arena DESIGN 2017 zatytułowaliśmy Bye, Bye office!


Wiosnę 2017 r. przywitaliśmy przekonaniem, że zmiany stylu życia, zmiany w podejściu do pracy, wyborze rodzaju kariery, sposób organizacji czasu, znacząco wpływają na funkcjonowanie i wygląd miejsca pracy. Pracodawcy oferujący wyłącznie fotel, biurko i telefon muszą zrozumieć, że potencjalny pracownik kieruje się całym wachlarzem różnego rodzaju motywacji, między innymi potrzebą spełnienia czy możliwością dopasowania miejsca oraz stylu pracy do osobowości oraz zmieniających się w ciągu dnia potrzeb. Firmy kierujące się holistycznym podejściem do aranżacji miejsca pracy zyskują na lepszych, energicznych, bardziej efektywnych zespołach oraz ich mniejszej rotacji i mniejszym kosztom pozyskiwania nowych specjalistów.Podczas tegorocznej areny DESIGN, BALMA i NOTI zaproponowali rozwiązania, które zapewniają dostosowanie do różnych stylów pracy w nowoczesnym biurze i poza nim, sprzyjają przyjaznej atmosferze i kreatywności, zapewniają wygodę siedzenia i komfort akustyczny.


Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na wystawie BALMA i NOTI w ramach tegorocznej arena DESIGN. Sprzyjała nam lokalizacja - miejsce obok Forum i wystawy Top Design - corocznego konkursu targów produktów meblowych i wzornictwa.  Uwagę przyciągały  specjalnie zaprojektowane w ramach wspólnej koncepcji  BALMY i NOTI, napisy Bye, bye office. Ekspozycja była podzielona kolorami według poszczególnych funkcjonalności.


Dużym zainteresowaniem cieszyła się, zaprojektowana w centrum stoiska, zielona wyspa urozmaicona roślinami. To miejsce zapraszało chętnych i odważnych do zrelaksowania się podczas prostych ćwiczeń rozciągania i koncentracji, które prowadziła trenerka jogi Julia Durkiewicz. Uwagę przyciągał również tajemniczy Sleeping Room systemu mebli akustycznych SoundRoom. Wchodząc do środka i siadając, nasi goście byli zaskoczeni chilloutową muzyką, wydobywającą się z wmontowanego w niewidoczny sposób gadżetu - głośnika. Zrealizowana w chłodnym, jasnym różu część wypoczynkowa mieściła wyróżniający się fotel Teddy Bear w nowej tkaninie kontraktowej Umami, nowe krzesła z szarego formowanego filcu Mamu, budki telefoniczne z systemu SoundRoom, stanowisko do pracy samodzielnej także z formowanego filcu, piłkę - puf Rollo i biurko z elektryczną regulacją wysokości systemu Balma PLUS  z deflektorem akustycznym oraz sofy z daszkiem systemu Balma PLUS. Do rozmów goście mieli do dyspozycji: ciemną część gabinetową, z minimalistycznym stołem konferencyjnym z kolekcji H2, wolnostojącą salkę konferencyjną SoundRoom  oraz wysoki, funkcjonalny stół z sytemu Balma PLUS w towarzystwie hokerów Mishell NOTI.  Premierę miały: nowa lada recepcyjna BALMA , która swoją czystą, geometryczną formą przywodzi na myśl doskanłe rzemiosło pracy, dbałość o detal i prawdziwą precyzję wykonania,  stół z kolekcji SIMPLIC na drewnianym stelażu, stoliki Mishell na drewnianych podstawach z blatem z naturalnego forniru, idealny do gabinetów - fotel Manta Lounge z podnóżkiem,.

Dziękujemy także gospodarzom - menadżerom sprzedaży obu fabryk i współpracującym poznańskim partnerom:


Galeria NOTI, ul. 23 lutego 16, tel. 61 852 77 77

Salon BALMA Poznań, ul. Glogowska 157, tel. 61 663 30 40


Wszelkie pytania odnośnie wycen i zamówień prosimy kierować na adresy:

BALMA: kontakt@balma.pl

NOTI: sale@noti.pl


 

Podziękowania:

Piotr Kuchciński

KWIATY&MIUT

Dom Kultury Jogi

Vip-er Solutions

Bartek Grynko


PONIŻEJ VIDEO Z WYDARZENIA - ZACHECAMY DO OBEJRZENIA!