Balma na Orgatec 2016Współcześnie obserwujemy szereg zmian dotyczących tego w jaki sposób oraz gdzie pracujemy. Coraz częściej chcemy pracować w zgodzie z samym sobą. Dlatego w pracy dbamy o zdrowie, dobre samopoczucierelacje. Nauczyliśmy się jak ważny jest ruch. Pracujemy przy biurkach z regulacją wysokości, wzmacniamy mięśnie na specjalnie do tego przeznaczonych pufach czy piłkach, dokumenty z drukarki odbieramy na drugim końcu korytarza, na powrót wymieniamy się informacjami ze współpracownikami twarzą w twarz. Wszystko po to, żeby zachować równowagę również w pracySystem Balma PLUS jest idealną odpowiedzią na potrzeby inwestorów oraz pracowników. PLUS to narzędzie na miarę współczesnych czasów. Prezentując meble z Systemu Balma PLUS podkreślamy jak ważna jest możliwość zestawienia brył i aranżowania ich zależnie od potrzeb czy specyfiki pory dnia. Wszystko po to, by odpowiadać na różnorodne potrzeby pracowników. 

 Kontynuując holistyczne myślenie o środowisku pracy z człowiekiem w centrum, poszliśmy o krok dalej i zapytaliśmy o satysfakcję człowieka pracującego.  O to jakie czynniki sprawiają, że pracując czujemy się szczęśliwi. Niewątpliwie System Balma PLUS pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikomKomfort akustyczny, możliwość dopasowania do indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy Systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.

Kiedy robimy to co lubimy, potrafimy poświęcić się czemuś bez reszty. Pasja jest tym co napędza do działania. Naszą pasją jest pomaganie w tworzeniu środowiska pracy, w którym człowiek poczuje harmonię z samym sobą i otaczającym go światem. W tym roku na naszej  ekspozycji pojawiły się rośliny. Otwarcie się na naturę w miejscu pracy to metafora tego jak istotne jest zachowanie harmonii. Obcowanie z naturą poprawia nastrój, działa kojąco na zmysły, oczyszcza powietrze ze szkodliwych dla zdrowia toksyn, stymuluje do działania.

Na tegorocznych targach w Kolonii zaprezentowaliśmy nową ladę recepcyjną, która swoją czystą, geometryczną formą przywodzi na myśl doskonałe rzemiosło pracy, dbałość o detal i prawdziwą precyzję wykonania.

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku!


Tutaj możesz pobrać materiał, który przygotowaliśmy specjalnie na tegoroczną edycję targów w Kolonii. Zachęcamy do lektury oraz zapoznania się poniższą relacją z wydarzenia.