Orgatec 2018

Lubimy mieć wpływ na otaczającą nas przestrzeń. Chcemy ją tworzyć od podstaw, po swojemu. Doceniamy elastyczność. Zdajemy sobie sprawę ze zmieniających się potrzeb. Nasz premierowy system modułowych regałów Balma STEPPS umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu: biurowym, mieszkalnym czy publicznym. Pozwala na tworzenie ciągów komunikacyjnych i wydzielanie osobnych stref pracy, relaksu i zabawy. Moduły zostały skonstruowane tak, aby można było budować regały przyścienne, narożnikowe oraz wolnostojące z dostępem z dwóch stron. Stabilną konstrukcję tworzą metalowe drabinki połączone półkami. Duża różnorodność elementów systemu Balma STEPPS umożliwia kreowanie produktu odpowiadającego na indywidualne potrzeby. Modułowa konstrukcja regałów to gwarancja elastyczności. Balma STEPPS to produkt, który umożliwia tworzenie nowych układów w odpowiedzi na zmiany jakie zachodzą w naszym otoczeniu. 

Charakter wnętrza ma niebagatelny wpływ na to, jak funkcjonujemy. Odpowiedni dobór kolorów oraz właściwe zestawienia materiałów, decydują o naszym komforcie. Dlatego zwracamy się w stronę przyrody i z niej czerpiemy. Nowe tekstury i cała paleta barw, które zaprezentowaliśmy na tegorocznych targach Orgatec zainspirowana została bogatym światem natury. To między innymi stoły SIMPLIC na minimalistycznych nogach z litego drewna dębowego, naturalna wełna oraz ciepłe dekory w kolorach z palety bezpośrednio zainspirowanej otaczającą nas przyrodą.

Dwa lata temu na naszej ekspozycji pojawiły się rośliny. Również w tym roku otwieramy się na naturę w miejscu pracy. Chcemy podkreślić jak ważne jest zachowanie harmonii. Obecność roślin w otaczającej nas przestrzeni gwarantuje równowagę, sprzyja koncentracji, dodaje energii. Rośliny harmonizują przestrzeń. Wyciszają. Nadają charakter. Kwiaty i zieleń w miejscu pracy, zadowolenie i samopoczucie. Premierowa kolekcja- Balma FLOO, dostępna wkrótce w sprzedaży, to projekt stworzony z myślą o zielonym biurze. System geometrycznych kwietników, pozwala na eksponowanie roślin. Nowoczesna półka na kwiaty posłuży też jako wieszak na przybory albo magnetyczna tablica na notatki. Balma FLOO w biurze to biophilic design w lekkim wydaniu.

Nie zapominamy o zdrowiu w miejscu pracy. Nauczyliśmy się jak ważny jest ruch. Pracujemy przy biurkach z regulacją wysokości, wzmacniamy mięśnie na specjalnie do tego przeznaczonych pufach czy piłkach, dokumenty z drukarki odbieramy na drugim końcu korytarza, na powrót wymieniamy się informacjami ze współpracownikami twarzą w twarz. Wszystko po to, żeby zachować równowagę również w pracy. Niewątpliwie System Balma PLUS pomaga kreować środowisko przyjazne pracownikom.  Komfort akustyczny, możliwość dopasowania do  indywidualnych preferencji, miękkie, tapicerowane elementy Systemu, biurka z elektryczną regulacją wysokości, bogactwo akcesoriów umożliwiających personalizację, wszystko to sprawia, że mamy możliwość pracować naprawdę po swojemu.


W tym roku zaprezentowaliśmy  biurka  oraz stoły w wyjątkowych, super matowych wykończeniach. Nowe, inteligentne materiały nie palcują się, nie niszczą i przez imponujący okres czasu nie wykazują żadnych śladów użytkowania.


Pobierz dedykowane wydawnictwo targowe "Trends, Technology, Lifestyle"  BALMA & NOTI Zobacz naszą video-relację z targów ORGATEC 2018!