BALMA & NOTI na Warsaw Home Expo 2017
W dniach 6-8 października 2017 roku, po raz pierwszy uczestniczyliśmy w wydarzeniu Warsaw Home Expo. Warszawskie targi to miejsce spotkań polskich projektantów, biur projektowych, artystów i miłośników wzornictwa użytkowego oraz przedstawicieli marek i inwestorów. Wystawa „Bye, bye office”, którą zaprezentowaliśmy w ramach Warsaw Home Expo 2017 to wspólna idea BALMA i NOTI, która zrodziła się z siły doświadczenia obu marek oraz z przekonania o tym, że nowoczesne miejsce pracy powinno zagwarantować pracownikowi naprawdę komfortowe warunki i możliwość pracy po swojemu.
Podczas tegorocznej edycji Warsaw Home Expo, nowoczesne biuro BALMA i NOTI zyskało domowy charakter dzięki zastosowaniu mebli miękkich w różnokolorowych tapicerkach, dywanów, przytulnego oświetlenia, roślin i donic. Tym razem pożegnaliśmy hałas w biurze dzięki nowemu systemowi mebli akustycznych NOTI: Soundroom. Projekt Tomka Rygalika dla NOTI cieszył się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających, którzy szczególnie gorąco komplementowali meble wyposażone w głośniki oraz subtelne oświetlenie.

Efektywna praca w nowoczesnym biurze zakłada ruch. Dbamy o nasze zdrowie nie tylko w domu, ale również w pracy. Dlatego w ramach wystawy „Bye, bye office” zaprezentowaliśmy biurka oraz stół konferencyjny z elektryczną regulacją wysokości z systemu Balma PLUS, przeznaczonych do pracy w stylu sit&stand. Projekty autorstwa Wiktorii Lenart i Piotra Kuchcińskiego przykuwały uwagę gości, którzy mogli „na żywo” przetestować funkcjonalność poszczególnych mebli.

Domowy charakter miejsca pracy uzyskaliśmy dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów oraz obecności roślin. Nasi goście mogli zapoznać się z kolekcją SIMPLIC wzbogaconą o drewniane nogi z litego drewna dębowego. Okrągły stół SIMPLIC otaczała kompozycja tapicerowanych krzeseł NOTI z kolekcji: Manta, Mamu, Tulli oraz Mishel. Duża ilość kolorowych mebli NOTI stanowiła ożywcze punkty na mapie wystawy. Zwiedzający bardzo chętnie regenerowali siły w bordowej strefie chill i granatowej strefie lounge. Welurowy fotel Manta z podnóżkiem, wygodna sofa LCD, lekkie pufy x40, rozweselające piłki Rollo – wszystko to tworzyło barwną scenerię przeznaczoną do komfortowego odpoczynku.

Z ogromnym entuzjazmem, zwiedzający przyjęli najnowszy projekt BALMY – modułowe regały, w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz czarnej. Funkcjonalne dodatki, jakość wykonania oraz stylowy design – wszystko to sprawiło, że nowe regały podbiły serca gości.

Oprócz naszej obecności BALMA i NOTI na Warsaw Home Expo 2017, swoją autorską wystawę zorganizował jeden z projektantów NOTI - Krystian Kowalski. Szeroka ekspozycja "Projektowanie - kulisy" skupiła się na procesie projektowym i obejmowała drewniane krzesła Nordic oraz geometryczne siedziska Prism.

Na targach Warsaw Home Expo braliśmy także udział w panelach dyskusyjnych prowadzonych przez Panią Dominikę Olszynę: „Jak zbudować markę firmy wywodzącej się z Polski” oraz „Relacja między projektantem a producentem”. Prelekcje  z udziałem Ryszarda Balcerkiewicza (Prezesa NOTI i założyciela BALMA) oraz projektantów Piotra Kuchcińskiego i Tomka Rygalika posłużyły wymianie opinii dotyczących polskich warunków tworzenia, produkcji i budowania liczącej się, także za granicą, marki.Partnerzy wydarzenia:

Galeria NOTI, Domoteka, ul. Malborska 41, Warszawa

Salon Balma Warszawa, ul. Pańska 96, Warszawa


 
Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za wizytę na wystawie BALMA i NOTI w ramach tegorocznej edycji Warsaw Home Expo 2017.


Szczególne podziękowania:


Piotr Kuchciński

Miamiko

Grow Raw

Alicja PatanowskaWszelkie pytania odnośnie wycen i zamówień prosimy kierować na adresy:
BALMA: kontakt@balma.pl
NOTI: sale@noti.pl