Blog

Wystawa BALMA & NOTI na Warsaw Home Expo

Jedyną stałą rzeczą w życiu i w organizacji jest zmiana. Nie tylko organizacji jako przedsiębiorstwa, ale też organizacji miejsca dla siebie i przestrzeni, aktywnej i zdrowej rozrywki czy tego, co podajemy na stół. Nastały czasy relaksu i ruchu w biurze, a pracy, motywacji i technologii w domu. Tęsknimy za zielenią i cenimy mądrość natury. Chcemy myśleć w ciszy, w przestrzeniach bez zgiełku. Chcemy dobrze słyszeć, aby lepiej sobie pomagać i ze sobą współpracować. Inaczej zdobywamy i osiągamy cele. Jesteśmy świadomi i chcemy być szczęśliwi w pracy i poza nią.Wystawę branży wyposażenia domu i biura, wzornictwa i dekoracji nazwaliśmy „Bye, bye office”. To wspólna idea BALMA i NOTI, która powstała z potrzeby pokazywania, jak zmienia się miejsce pracy. Siłę doświadczenia obu marek połączyliśmy w jedną opowieść o biurze, które wspiera efektywność pracowników, stymuluje do działania, inspiruje. Przede wszystkim odeszliśmy od patrzenia na biuro kategorią przestrzeni. Naszym naczelnym priorytetem jest podniesienie poziomu efektywności pracowników poprzez odpowiedni dobór funkcjonalnych narzędzi – mebli.

Dlatego „Bye, bye office” to pożegnanie hałasu, stresu oraz nudy w miejscu pracy. Podczas Warsaw Home Expo wchodzimy głębiej w atmosferę domu. Poprzez, cienką już, zasłonę zauważalnej, znaczącej zmiany w postaci pracy w domu i większego komfortu w biurze.
 
W ramach wspólnej ekspozycji zaprezentujemy, oprócz dotychczasowych kolekcji, najnowsze rozwiązania systemu mebli akustycznych Soundroom NOTI oraz stanowiska do pracy na stojąco z systemu  Balma PLUS, a także nowe, "udomowione", modułowe regały BALMA. Pokażemy, w jaki sposób, dzięki zastosowaniu różnych kolorów, faktur oraz dodatków przełamać monotonię i nadać biurowym wnętrzom domowy, przytulny charakter.
 
Spotkajmy się na wspólnym stoisku BALMY i NOTI w hali F, miejsce A5! 

Wszystkich dziennikarzy, blogerów, projektantów, marketerów i przedsiębiorców zapraszamy na panele dyskusyjne z naszym udziałem:
 
Piątek, godz. 15.30-16.45, Scena główna, hala F

"Jak zbudować markę firmy wywodzącej się z Polski" - Ryszard Balcerkiewicz (Prezes NOTI i założyciel BALMA), Tomek Rygalik, Maja Ganszyniec, Bartłomiej Serafiński
 

Sobota, godz. 12.30- 13.45
, Scena główna, hala F
"Relacja między projektantem a producentem" - Ryszard Balcerkiewicz, Piotr Kuchciński, Maja Ganszyniec, Krystian Kowalski, Małgorzata Wardecka - Tuliszka, Paweł Kubara


 
Bilety na targi Warsaw Home upoważniają do wejścia na Poland Design Festival i dostępne są tutaj:
https://ticket.warsawexpo.eu/Index
Organizator zaplanował eventowy autobus, który będzie odjeżdżał do Nadarzyna co godzinę (od 9.00 -17.00) z Dworca Centralnego.
 


Rejestracja dla przedsiębiorców i architektów odbywa się tutaj:
https://ticket.warsawexpo.eu/Business 
Media proszone są o kontakt z Warsaw Home tutaj:
http://warsawhome.eu/dla-prasy/
 


Do zobaczenia!Podobne wpisy