Balma & pCon

Miło nam poinformować o dostępności produktów Balma  w programie do planowania przestrzeni, rozmieszczania mebli i ich konfiguracji pCon.planner.

Mogą już Państwo w pełni korzystać z naszych brył w rozszerzeniu OFML.

pCon.planner to internetowa platforma, na której producenci i sprzedawcy przedstawiają graficzne dane oraz informacje o swoich produktach.

Obok geometrii obiektu pobranego z pCon.planner, transportowane są najważniejsze informacje dotyczące prezentowanych produktów tj.: rodzaje wykończeń, wymiary oraz cena.

Zachęcamy do aktywnego korzystania z pCon.planner!

PCon.planner w pigułce:

  • wyposażony we własny silnik renderujący,
  • posiada przyjazny interfejs w języku polskim oraz intuicyjne menu,
  • obsługuje rozszerzenia plików: .dwg, .dwt, .dxf, .sat, .sab, .3ds, .skp, .ifc,
  • możliwość udostępniania projektu w formie PANORAMY 360°,
  • dostęp do aplikacji mobilnej pCon.box umożliwiającej konfigurację projektu przy użyciu smartfona i tabletu.

Przedstawiciel EasternGraphics Polska opowiada o realizacji wspólnego przedsięwzięcia.

Jeśli napotkasz problemy podczas procesu rejestracji, wróć do poniższej instrukcji, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez proces instalacji pCon.planner Marketing Edition oraz pobranie danych OFML z produktami BALMA.KROK 1

Jeśli korzystasz z pCon.planner w wersji darmowej, nie przejmuj się, aplikację pCon.planner w wersji Marketing Edition otrzymasz zostając użytkownikiem pCon.update


KROK 2

Po wprowadzeniu danych osobowych do formularza kliknij na link, który otrzymasz w mailu, a następnie zarejestruj się (pamiętaj, że możesz zmienić język serwisu).


KROK 3

W kolejnych krokach procesu rejestracji zostanie dokonana weryfikacja podanego adresu e-mail oraz nastąpi proces aktywacji konta. Trzeba pamiętać, że dostępu do danych OFML nie otrzymuje się automatycznie, producent ma czas na weryfikację zapytania i może zatwierdzić lub odrzucić zgłoszenie. W obu przypadkach użytkownik otrzymuje stosowną informację.


 
KROK 4

Ostatni krok to pobranie darmowego programu pCon.update Data.Client - który będzie odpowiadał za instalację programu pCon.planner Marketing Edition oraz pobranie i automatyczną instalację danych OFML, do których dostęp przyzna użytkownikowi producent.
Wymagania systemowe pCon.update DataClient Standard

KROK 5

Teraz możesz w pełni korzystać z możliwości jakie oferuje praca z programem pCon.planner. Mamy nadzieję, że dzięki danym Balma udostępnionym w pCon.planner codzienna praca będzie szybsza i łatwiejsza!