ELANCO

ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO
ELANCO

ELANCO

Elanco Animal Health Incorporated to amerykańska firma zajmująca się zdrowiem zwierząt, a w swojej działalności skupiająca się na innowacyjnych produktach. W biurze tej firmy pracują ludzie w różnym wieku i o odmiennych potrzebach.

Głównym celem, jaki miał spełniać projekt biura, a następnie jego realizacja, to stworzenie przestrzeni do pracy, która połączy pracowników i ułatwi im codzienny dialog. Całość aranżacji tworzy intuicyjny podział funkcjonalny, elastyczność i przyjazny design, a także dużo roślin, które swoje miejsce znalazły na regałach Balma STEPPS.

Motywem przewodnim został błękit, który pełni główną rolę w systemie identyfikacji wizualnej marki. Motyw kanciastego rysunku posadzek wynika z nieregularnej formy budynku i ma za zadanie łączyć poszczególne przestrzenie.

W centralnej części biura znajduje się recepcja połączona ze strefą pracy wspólnej i wypoczynkowej. Aranżacja zawiera również nasze stoły konferencyjne SIMPLIC, stoły H2, biurka MIXT, szafy J_SYSTEM, parawany tapicerowane Balma PLUS, a także biurka G4 i S4 o niestandardowych formatach. Swoje miejsce znalazły także budki telefoniczne Framery i meble NOTI z kolekcji:  Muse, Manta, le Monde, Roscco, Teddy bear i Clapp. 

Cały projekt był realizowany już w czasach pandemii. Mimo widma opóźnień udało nam się w pełni zrealizować projekt, dzięki czemu pracownicy tej firmy mogą już w pełni korzystać z nowego biura. Takie wyzwania są dla nas czystą przyjemnością! 

Za koncepcją i opracowaniem projektu architektonicznego stoi firma CBRE.

Realizacja: Salon Balma Warszawa

Zdjęcia: Paweł Biedrzycki 

Meble z kolekcji: