Balma STEPPS

design: Piotr Kuchciński


Regały modułowe Balma STEPPS to system, który umożliwia dowolną aranżację przestrzeni o różnym przeznaczeniu:
biurowym, mieszkalnym czy publicznym. Pozwala na tworzenie ciągów komunikacyjnych i wydzielanie osobnych stref pracy, relaksu i zabawy. Moduły zostały skonstruowane tak, aby można było budować regały przyścienne, narożnikowe oraz wolnostojące z dostępem z dwóch stron. Stabilną konstrukcję tworzą metalowe drabinki połączone półkami. Duża różnorodność elementów systemu regałów modułowych Balma STEPPS umożliwia kreowanie produktu odpowiadającego
na indywidualne potrzeby. Standardowe wysokości od 1 do 7OH, 3 szerokości półek, szafki, skrzynki oraz drzwi przesuwne pozwolą tworzyć i dopasowywać moduły do potrzeb funkcjonalnych i estetycznych.

Uniwersalny charakter regałów modułowych sprawia, że ich zastosowania wykraczają daleko poza przestrzeń biurową. Mogą z powodzeniem funkcjonować nie tylko jako regały biurowe, ale także jako element aranżacji dowolnej przestrzeni, niezależnie od jej wielkości. Świetnie sprawdzą się również w nieustawnych pomieszczeniach.

Siła regałów biurowych tkwi w ich ogromnym potencjale aranżacyjnym. Na bazie dostępnych elementów można stworzyć unikalne i spójne konfiguracje, łatwo poddające się modyfikacjom w przypadku zmieniających się potrzeb użytkowników.

Regały modułowe to wyraz nowoczesnego podejścia do aranżacji wnętrz. Stanowią efektowne połączenie prostoty konstrukcji z wielofunkcyjnością. Wprowadzają do pomieszczeń dynamikę, a jednocześnie porządkują przestrzeń poprzez wyodrębnianie stref funkcjonalnych. Pozwalają optymalnie i pomysłowo zagospodarować przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny, wyrazisty charakter.

Modułowe regały biurowe Fabryki Mebli Balma to idealne meble do gabinetu czy biura, doskonale wpisujące się w aktualne trendy światowe.

Pobierz katalog Balma STEPPS