Think Pro MAG

Marka Logo Balma
Poznaj nowe logo Balma

Lubimy nasze logo, ale uznaliśmy, że nadszedł czas na zmianę. Aktualny znak służy nam już od 6 lat. Wiele się w międzyczasie zmieniło. Korzystamy z nowych metod komunikacji i wykorzystujemy do tego nowe narzędzia. Skutkuje to również nowymi wymaganiami, które stawiane są wobec języka graficznego. Zmieniamy nasze logo, ponieważ chcemy, by lepiej robiło swoją robotę, było bardziej widoczne i skuteczniej mówiło o marce.

Czytaj więcej
Rośliny w biurze Design Wywiad
Wywiad z projektantkami kwietników Balma Floo

Specjalnie dla nas projektantki Balma Floo odpowiadają na pytania dotyczące pracy projektowej, swojej współpracy, inspiracji. Tłumaczą dlaczego wdrożenie nowego systemu kwietników było potrzebne. Ciekawa rozmowa o tym, że Balma Floo to tak naprawdę odpowiedź na naturalną potrzebę kontaktu z naturą w miejscu pracy.

Czytaj więcej
Kolory Badania
Wszystkie kolory życia ( w pracy) cz.2

Mamy już za sobą rozważania o magicznych właściwościach koloru. Doszliśmy w nich do jednego wniosku – choć nie znamy mechanizmu oddziaływania kolorów na mózg człowieka, zjawisko to jest potwierdzone i powszechnie stosowane. Czas przejść do konkretów, czyli charakterystyki poszczególnych kolorów. Skupiamy się oczywiście na kolorystyce wykorzystywanej we wnętrzach biurowych, bo to właśnie w biurach świadome korzystanie z psychofizycznych właściwości kolorów jest łatwiejsze. Z kilku powodów.

Czytaj więcej