Think Pro MAG

Design Trendy Historia mebli Regał
(Nie)zwykły mebel, czyli kilka słów o zaletach regałów.

Przeszłość regału jest fascynująca. Wydaje nam się zwykły i oczywisty, tymczasem jego historia sięga wiele pokoleń wstecz – do pałaców, arystokratycznych posiadłości i kamienic zamożnych mieszczan. Ale fascynująca może być przyszłość regału, bo dzisiejsze pomysły na jego wykorzystanie zdecydowanie wychodzą poza utarte schematy. Nowoczesne regały w sposób wyjątkowy łączą w sobie funkcjonalność z designem najwyższej klasy. No i oczywiście dopasowują się do każdej przestrzeni…

Czytaj więcej
Zdrowie
Czysty umysł, czyli jak jakość powietrza (i nie tylko) wpływa na komfort pracy

Żyjemy w świecie nowoczesnych technologii. Większość spraw możemy z łatwością załatwić zdalnie. Siedząc na kanapie w salonie, robimy zakupy przez Internet i zamawiamy dostawę do domu. Do kina wchodzimy na pięć minut przed seansem, trzymając w ręce smartfon z e-biletem. Bieżące sprawy omawiamy przez telefon w drodze do pracy, kierując samochodem. Technologiczny postęp to więc niezwykła oszczędność czasu. Zdawałoby się więc – czysta korzyść. Ale czy tak jest naprawdę? Niestety nie. Technologia generuje zjawiska, które mają na nas destrukcyjny wpływ. Choćby zanieczyszczenie powietrza.


Czytaj więcej
Zarządzanie Rozwój
Jak tworzy się ZESPÓŁ

Jeśli by pokusić się o nazwanie trendu, który w największym stopniu kształtuje dziś nasze myślenie o sobie i nasze potrzeby, byłby to z dużą dozą pewności indywidualizm. Chcemy się wyróżniać, być dostrzegani i doceniani. Zapewne właśnie dlatego praca zespołowa stanowi prawdziwe wyzwanie.

Czytaj więcej