Think Pro MAG

Akustyka Rośliny w biurze Zdrowie Trendy
Do zakochania (w biurze) jeden krok

Tydzień temu obchodziliśmy Walentynki. Stosunkowo młode w Polsce święto może irytować komercjalizacją, ale jednocześnie  przypomina nam wszystkim, jak istotne są uczucia. I chodzi nie tylko o zakochiwanie się. Ważne są emocje jako takie. Nie bez powodu pisarka Olga Tokarczuk odbierając Nagrodę Nobla, przypomniała o tym, jak bardzo świat potrzebuje uważności i wrażliwości na drugiego człowieka – jego uczucia i potrzeby. Dotyczy to również miejsc, w których przebywamy.    

Czytaj więcej
Realizacja Case study Akademik
LivinnX Kraków – Akademik, jakiego nie było!

Jest się czym chwalić! Najnowsza realizacja Salonu Balma w Sopocie – wyposażenie wszystkich stref wspólnych najnowocześniejszego akademiku w Polsce! LivinnX w Krakowie – o tym się mówi!

Czytaj więcej
Motywacja Zdrowie
Postanowienie noworoczne: po prostu zacznij wstawać!

I co – udało ci się spełnić obietnice złożone sobie w Sylwestra albo Nowy Rok? Niestety, większość postanowień noworocznych traci aktualność w kilka, kilkanaście dni po 1 stycznia. Minęło już trochę czasu, więc można kolejny raz uderzyć się w piersi i przyznać, że „znów nie wyszło”. Ale nic straconego – pomożemy podjąć jedno zobowiązanie, którego wypełnienie będzie realne.

Czytaj więcej